Barny’s® Vianočné ACTIValoe Forte 3 x 500ml

Už starí Egypťania uctievali aloe ako "rastlinu nesmrteľnosti" a zahŕňali ju medzi dary, pochovávané spoločne s faraónmi. V starom Grécku sa šťava z listov odporúčala na krásu, zdravie a dlhý život.

Lekárenská aloe to je ACTIValoe®

Nenechajte sa oklamať- štandardy, ktoré by mal zákazník požadovať pri Aloe Vera

3x 500 ml

22,50 € s DPH

- +

Už starí Egypťania uctievali aloe ako "rastlinu nesmrteľnosti" a zahŕňali ju medzi dary pochovávané spoločne s faraónmi, nakoľko mu mala priniesť večný život. V starom Grécku sa šťava z listov odporúčala na krásu, zdravie a dlhý život. Aj po tisícročiach sú jej účinky fascinujúce a považuje sa za kráľovnú liečivých rastlín.

Prečo piť Barny´s ACTIValoe® Forte?

VÝSKUM

Čo je také zaujímavé na tejto rastline, že sa stala cennou kozmetickou a farmaceutickou ingredienciou? Zásadné objavy v posledných rokoch priviedli vedeckú verejnosť a pracovníkov z oboru medicíny ešte bližšie k rozpoznaniu jej pozitívnych vlastností, ktoré sú obsiahnuté v priezračnom géli, ktorý sa nachádza vo vnútri listov rastliny aloe vera.

Z DOTERAJŠÍCH VÝSKUMOV VYBERÁME TO HLAVNÉ:

POKOŽKA

Koža by mala byť kvalitne vyživená a hydratovaná, aby si udržiavala vlastnú imunitu či už ide o praktické alebo estetické dôvody. Aloe je vhodné na hydratáciu a regeneráciu pokožky. Jemne vypína pleť a má antibakteriálne účinky. Aloe podporuje hydratáciu a regeneráciu pokožky a výživu (EFSA: ID 1995)

POMÁHA UDRŽIAVAŤ NORMÁLNU HLADINU CUKRU V KRVI


Z tohto dôvodu je vhodná pre ľudí s problematickou hladinou glukózy, taktiež pre ľudí s nevhodnými stravovacími návykmi a ľudí na diéte.

IMUNITNÝ SYSTÉM


Aloe má detoxikačné, antibakteriálne a imunomodulačné vlastnosti a ako antioxidant ochraňuje pred voľnými radikálmi.
(EFSA: ID 1996, 3212, 3900)

Gél rastliny obsahuje množstvo rôznych polysacharidov, ktoré majú silný vplyv na imunitný systém a taktiež ovplyvňujú biologickú aktivitu ostatných látok v extrakte tejto rastliny.

TRÁVENIE

Aloe je najviac využívaná práve na podporu trávenia, pretože pomáha podporovať trávenie, udržiavať normálnu funkciu čriev, podporuje pravidelné vyprázdňovanie a pomáha udržiavať normálnu hladinu glukózy v krvi ako súčasť zdravého životného štýlu (EFSA: ID 3721, 3947, 4331)

KVALITA

Kvalita aloe vera je daná predovšetkým obsahom dôležitých polysacharidov. Barny´s ACTIValoe® Forte je preto štandardizovaný extrakt aloe vera až s 10% celkovým zastúpením polysacharidov podľa hmotnosti a to vďaka patentovanej technológii výroby Qmatrix®.

Práve táto technológia garantuje tú najvyššiu biologickú hodnotu finálnej suroviny. Vysoká koncentrácia polysacharidov zaručuje to, že sa v ACTIValoe® Forte zachovajú všetky biologicky aktívne látky, podobné látkam z čerstvej rastliny.

Čistota a kvalita ACTIValoe® je overená vedeckými analýzami a čistota surovín je preverená IASC (Medzinárodná vedecká rada pre aloe).

Aloe vera obsahuje veľké množstvo látok, ktoré účinkujú vo vzájomnej súčinnosti. Medzi nimi sú vitamíny, aminokyseliny, enzýmy, polysacharidy a ďalšie aktívne látky.

Nenechajte sa oklamať- štandardy, ktoré by mal zákazník požadovať pri Aloe Vera

POZOR! Pri vlastnom spracovaní rastliny aloe dochádza k riziku požitia aloínu, ktorý sa nachádza medzi gélom a šupou rastliny. Štipka tejto látky v praxi funguje ako silné preháňadlo a môže človeku spôsobiť nepríjemné laxatívne účinky. Kľúčom k bezproblémovej biologickej účinnosti ACTIValoe® Forte je práve kontrola trávenia.

PESTOVANIE A SPRACOVANIE

Dodávateľ suroviny spoločnosť Aloecorp poskytuje najširšie testovanú AloeVera dostupnú na trhu. Môžete sa spoľahnúť na maximálnu snahu spoločnosti Aloecorp dodávať tie najlepšie suroviny, aby ste to najlepšie mohli očakávať aj od vášho produktu. Garantujeme biologickú aktivitu demonštráciou účinnosti v pravidelných klinických testoch. Preto vám k zakúpenému produktu vždy priložíme certifikát s garanciou minimálne 10% polysacharidov k šarži, z ktorej váš produkt pochádza.

Spoločnosť Aloecorp, Inc. zberá a spracováva  aloe vera v súlade so smernicou „Čas, teplota a hygiena“ (TTS – Time, Temperature and Sanitation). Striktné hygienické výrobné postupy sa riadia smernicami, ktoré udávajú presný čas a teplotu pri spracovaní, aby sa zachovali biologicky účinné látky z rastliny aloe vera.

Vyrobené vo farmaceutickej kvalite štandardu GMP.

.
.
.
.
.
.
Všetky naše produkty nájdete v slovenských lekárňach.

.

Tento produkt je riadne schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

.

Tento produkt je riadne schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

.
.

Potrebujete poradiť ten správny výživový doplnok presne pre Vás? Máte pochybnosti? Kontaktujte nás!

REKLAMA

Navštívte nás na Instagrame

Odporúčame vám tie NAJ produkty na podporu imunity.

Imunita pokiaľ je zdravá, dokáže choroboplodné mikroorganizmy eliminovať.

V súčastnom stave je riešením mať silný funkčný imunitný systém. Posilnenie imunitného
systému odporúčanými zložkami vo vybranej kvalite je podľa nás taktiež klúčové ako
dodržiavane odstupu, umývanie rúk a nosenie rúška!

Ak potrebujete poradiť sme vám k dispozícií na v pravo dole na podpore, alebo priamo na infolinke: 0850 184 314

Opýtajte sa otázku

4 Otázka/Otázky zodpovedané

(voliteľné)
*(povinné)
 • Pýta sa magdalena | 19.12.2019
  ako sa prihlasiť aby som bola prihlaseny uživatel
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, neurazte sa prosím, ale táto otázka sa netýka poradenstva v oblasti užívania doplnkov. Ide o technickú záležitosť, ktorú odporúčame riešiť cez infolinku priamo s operátorom.
 • Pýta sa hosť | 12.12.2018
  Dobrý večer. Práve včera som si kúpila toto vianočné - trojbalenie a kupujem si ho už niekoľko rokov. verí, že aj vďaka jeho užívaniu je môj autoimunitný systém podporený a cítim sa OK. Pekné sviatka praje :-)
  Odpoveď:
  Dobrý deň, veľmi pekne Vám ďakujeme za prejavenú dôveru a my Vám želáme tiež pokojné Vianoce a všetko dobré do nového roka.
 • Pýta sa Klaudia | 06.12.2018
  Prosím vás v akých lekárňach nájdem tento výrobok? Som zo Zlatých Moravaviec. Ďakujem ☺️
  Odpoveď:
  Dobrý deň, ACTIValoe 3x500 ml nájdete v každej jednej lekárni a pokiaľ ho práve nemajú, vedia ho v každej lekárni objednať ešte v ten deň od distribučných spoločností.
 • Pýta sa Petronela | 06.12.2018
  Dobrý večer prajem Chcela by som sa spýtať ešte kojím ale už len poobede a večer mohla by som užívať tento prípravok či mám ešte počkať až kým úplne prestanem kojiť ?,maly už má rok.
  Odpoveď:
  Dobrý deň, určite sa neodporúča užívať ACTIValoe forte počas obdobia dojčenia až po ukončení.

Napísať recenziu

Barny’s® Vianočné ACTIValoe Forte 3 x 500ml

Barny’s® Vianočné ACTIValoe Forte 3 x 500ml

Už starí Egypťania uctievali aloe ako "rastlinu nesmrteľnosti" a zahŕňali ju medzi dary, pochovávané spoločne s faraónmi. V starom Grécku sa šťava z listov odporúčala na krásu, zdravie a dlhý život.

Lekárenská aloe to je ACTIValoe®

Nenechajte sa oklamať- štandardy, ktoré by mal zákazník požadovať pri Aloe Vera

3x 500 ml

Certifikáty a štúdie

Aloe vera and the human immune system

Diabetes and Aloe Vera

Digestion and the immune system and Aloe Vera MPS

7 ďalších produktov v rovnakej kategórii: