ACTIV ALOE GÉL 100g

Extra silný pre hĺbkovú hydratáciu a regeneráciu unavenej pokožky.

S výrazne upokojujúcim účinkom.

Kozmetický prípravok s vôňou rakytníka.

10,20 € s DPH

Tento produkt je momentálne nedostupný.

Upokojujúci emulgél na každodenné ošetrenie normálnej a namáhanej pokožky tváre, rúk a celého tela. Vhodný pri podráždení pokožky, napr.: po holení, opaľovaní a športových aktivitách. Pre všetky typy pleti a na celoročné použitie. S prírodným výťažkom rakytníka s karotenoidmi.

Barny´s ACTIV ALOE GÉL poskytuje profesionálnu starostlivosť. Umožňuje dokonalú hydratáciu a regeneráciu unavenej pokožky. Emulgél zvlhčuje, zjemňuje, poskytuje pleti pružnosť a sviežosť. Je vhodný na každodenné použitie. Emulgél obsahuje prírodný výťažok z rakytníka s karotenoidmi pre udržanie zdravej farby pokožky. Ďalej extrakt z listov aloe vera, vitamíny A a E. Je obohatený aj o nízkomolekulárny hyaluronát sodný, ktorý priaznivo vplýva na pevnosť, pružnosť pokožky. Pokožka zostáva hladká a zamatovo jemná.

Vhodné na:

-       každodennú starostlivosť

-       po bodnutí a uštipnutí hmyzom

-       na ošetrenie spálenej pokožky od slnka

-       regeneráciu problematickej pokožky

-       hydratáciu suchej pokožky

Prémiová starostlivosť o telo s obsahom aloe vera, vitamínov A a E, nízkomolekulárneho hyaluronátu sodného a extraktu z pupočníka ázijského, ktorú si hneď zamilujete.

Aloe vera je tisícročia známa rastlina so schopnosťou efektívne hydratovať, upokojiť a regenerovať pokožku. Kvôli obsahu mnohých vitamínov a minerálov je dostupným a spoľahlivým pomocníkom v oblasti starostlivosti o pokožku.

Gotu Kola – pupočník ázijský (Centenella asiatica) Prispieva k regenerácii aj problematickej pokožky so sklonom k zvýšenej tvorbe keloidov (nadmerného rastu jazvového tkaniva) a to bez tvorby nevzhľadných častí ošetrovanej pokožky. Pupočník ázijský tiež dodáva príjemný tonizujúci pocit.

Vitamíny A a E sú osvedčenými kozmetickými ingredienciami používanými pri starostlivosti o pokožku. Oba vitamíny prispievajú k udržaniu zdravej pokožky. Vitamín E je výborným antioxidantom (prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom).

Súčasťou emulgélu je aj rozštiepený hyaluronan (kyselina hyalurónová) na menšie fragmenty, ktorý pôsobí na zlepšenie prestupnosti cez tkanivá až do epidermálnej vrstvy kože. Pomáha udržiavať v pokožke vodu a priaznivo vplýva aj na obnovu elastínu a kolagénu.

Prečo sme vytvorili tento produkt?

S rastlinou aloe vera už máme dlhoročné dobré skúsenosti ako my, tak aj naši zákazníci. Aloe gél sme už mali v ponuke a tešil sa mnohým pozitívnym odozvám. Preto sme sa v rámci snahy byť najlepší rozhodli aloe gél ešte vylepšiť a vytvoriť tak ďalší vynikajúci produkt.

Prichádzame s úplne novým výrobkom starostlivosti o pokožku tela. Kombinácia použitých zložiek a ich všestranné zameranie umožňuje využiť emulgél na pravidelnú starostlivosť o pokožku tváre a celého tela. Je vhodný aj ako kozmetika na cesty, výlety či dovolenky.

.
.
.
  1. KAŽDODENNÁ VÝŽIVA A STAROSTLIVOSŤ

Bez ohľadu na ročné obdobie môže pokožka tela trpieť nedostatkom hydratácie. Dôsledkom toho stráca pokožka sviežosť, znižuje sa jej pružnosť a objavujú sa prvé jemné vrásky. Dôležité je preto zabezpečiť vonkajšiu výživu a starostlivosť o pleť. Jedinečná forma emulgélu zabezpečí efektívnejšie využitie výživných zložiek. Emulgél je zmes emulzie a gélu v optimálnej koncentrácii. Práve vďaka jeho olejovej časti sa zlepšuje prienik dôležitých látok do spodnejších vrstiev kože.

.
.
.

2. ZOBERTE SI ACTIV ALOE GÉL SO SEBOU

Pokožka tela a najmä tváre je každý deň vystavená pôsobeniu vonkajších faktorov. Ľahko môže dôjsť k jej podráždeniu najmä vplyvom nadmerného pôsobenia slnečného žiarenia alebo po bodnutí alebo uštipnutí hmyzom. V takýchto prípadoch je dôležité rýchlo a efektívne upokojiť podráždenú pokožku a napomôcť jej k regenerácii.

SKLADOVANIE: Skladujte na suchom a chladnom mieste do 25 °C.

BALENIE: 100g. ŠARŽA A EXSPIRÁCIA: Uvedené na tube a obale.

VÝROBCA: Biopol GN s.r.o., člen skupiny Pharma United Inc., Kanada, člen Kanadskej obchodnej komory, Jakubská 647/2, 110 00 Praha 1, Česká republika. MADE IN CZECH REPUBLIC.

Distribútor: natural supplements s.r.o., Kmeťkova 1, 949 01 Nitra, e-mail: info@barnys.sk, www.barnys.sk, infolinka: 0850 184 314.

Odporúčame vám tie NAJ produkty na podporu imunity.

Imunita pokiaľ je zdravá, dokáže choroboplodné mikroorganizmy eliminovať.

V súčastnom stave je riešením mať silný funkčný imunitný systém. Posilnenie imunitného
systému odporúčanými zložkami vo vybranej kvalite je podľa nás taktiež klúčové ako
dodržiavane odstupu, umývanie rúk a nosenie rúška!

Ak potrebujete poradiť sme vám k dispozícií na v pravo dole na podpore, alebo priamo na infolinke: 0850 184 314

Opýtajte sa otázku

(voliteľné)
*(povinné)

Napísať recenziu

Certifikáty a štúdie

Videá a prezentácie

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: