Barny’s® RoboFlex 10 cps

Unikátna prírodná látka IBUCell, Aloe vera a horčík na svaly, kosti a nervovú činnosť.

4,80 € s DPH

- +

Barny´s RoboFlexTM je kombinovaný rastlinný výživový doplnok, ktorý obsahuje unikátnu látku IBUcellTM zloženú zo zmesi alfa kyselín extraktu chmeľu obyčajného, koncentrátu ACTIValoe® QM200X a minerálnej látky horčík, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu nervovej činnosti, k správnemu fungovaniu svalov a k udržaniu zdravých kostí.

Zloženie:

v 1 kapsule

RVH*

Perluxan SD – 30 % alfa kyselín z extraktu chmeľu obyčajného

(Humulus lupulus)

500,00 mg

nie je stanovené

Horčík ( oxid horečnatý)

94,00 mg

25 %

ACTIValoe® QM200X- štandardizované na 10% polysacharidov

10,00 mg

nie je stanovené

*RVH – odporúčaná denná dávka

Obsah zložiek v 1 kapsule: zmes IBUcellTM 705 mg (Perluxan SD 500 mg, horčík – oxid horečnatý 94 mg, ACTIValoe® QM200X - štandardizovaný na 10 % polysacharidov) 10mg,   protihrudkujúca látka – stearan horečnatý. Kapsula je zložená zo želatíny a farbiva - oxid titaničitý.

Odporúčame vám tie NAJ produkty na podporu imunity.

Imunita pokiaľ je zdravá, dokáže choroboplodné mikroorganizmy eliminovať.

V súčastnom stave je riešením mať silný funkčný imunitný systém. Posilnenie imunitného
systému odporúčanými zložkami vo vybranej kvalite je podľa nás taktiež klúčové ako
dodržiavane odstupu, umývanie rúk a nosenie rúška!

Ak potrebujete poradiť sme vám k dispozícií na v pravo dole na podpore, alebo priamo na infolinke: 0850 184 314

Opýtajte sa otázku

6 Otázka/Otázky zodpovedané

(voliteľné)
*(povinné)
 • Pýta sa Marta | 21.11.2019
  Pekný deň, ako dlho sa môže užívať Robo flex 10csp ,nemá vedľajšie účinky ?
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, RoboFlex je výživový doplnok a nie liek, takže nemá vedľajšie účinky. Užívanie je podľa potreby, maximálne trikrát denne. Nejde o návykovú látku, je to kombinovaný výživový doplnok rastlinný a minerálny. Rovnako však ako pri klasických analgetikách, je vhodné urobiť si prestávku v užívaní.
 • Pýta sa Andrea | 22.06.2019
  Dobrý deň, videla som na internete, že české lekárne ponúkajú aj 30 tbl balenie. Chcem vedieť či su dane tabletky vaše a ci sa daju kúpiť aj od vás priamo?
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, na Slovensku máme len balenie s 10 kapsulami, ktoré si môžete zakúpiť v lekárni alebo objednať na webshope. Väčšie balenie je naozaj možné zakúpiť, len v Čechách.
 • Pýta sa Michal | 24.01.2019
  Dobrý den. Mam ischias. Co by ste mi na to odporučili?
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem, z nášho portfólia by najvhodnejším výživový doplnkom bol Celadrin forte, ktorý obsahuje cetylované deriváty rastlinných esterifikovaných mastných kyselín. Konkrétny výživový doplnok na Vami spomenuté ťažkosti však nemáme. Odporúčam Vám nezávisle od nášho odporúčania si vyhľadať na webe informácie o patentovanej látke Celadrin, aby ste mohli získať lepší prehľad ohľadne pozitívneho vplyvu tejto látky na organizmus.
 • Pýta sa Pavol Uličný | 31.12.2018
  Každý deň užívam Triple blend extra silný. Môžem spolu s ním užívať aj Barny RoboFlex ? Je Robo sFlex dobrý pri liečbe ischiasu ?
  Odpoveď:
  Dobrý deň prajem. RoboFlex je výživový doplnok na báze rastlinných extraktov a neslúži na liečbu, iba ako doplnok. Je však možné ho kombinovať so všetkými našimi produktami z kĺbového radu vrátane Triple blend extra silný.
 • Pýta sa Pavol Uličný | 31.12.2018
  Každý deň užívam Triple blend extra silný. Môžem spolu s ním užívať aj Barny RoboFlex ? Je Robo sFlex dobrý pri liečbe ischiasu ?
  Odpoveď:
 • Pýta sa Tomas | 17.12.2017
  Dobrý deň .Prosím Vás chcem sa ponorí atď.Moj otec ma 62 rokov a obrovské problému s kĺbmi v celom tele a aj svaly ho bolia často to máva podvečer keď sa mu telo upokojí keď už odychuje.Chodi aj po doktoroch a dostáva aj injkcie do pleca ale mu to nepomáha.Dakujem o radu vašich produktov.
  Odpoveď:
  Dobrý deň, treba zistiť, čo spôsobuje bolesti - to v prvom rade. Môžete vyskúšať užívanie produktu RoboFlex každých osem hodín a doporučujeme ešte produkt Celadrin forte aspoň raz denne. Celadrin forte obsahuje komplex rastlinných esterifikovaných mastných kyselín, ktoré majú pozitívny vplyv na Vami spomínané ťažkosti.

Napísať recenziu

Barny’s® RoboFlex 10 cps

Barny’s® RoboFlex 10 cps

Unikátna prírodná látka IBUCell, Aloe vera a horčík na svaly, kosti a nervovú činnosť.

18 ďalších produktov v rovnakej kategórii: